SKI NË KOLASHIN 2 DITË €55

Not Rated from 0 reviews
0/5
0% of guests recommend

Tour Type

Winter Tour

Group Size

50 persons

Location

Kolašin

Overview

KOLASHIN - PODGORICA - UJEVARA NIAGARA

  • ► Janar 8-9, 12-13, 15-16, 19-20, 22-23, 26-27, 29-30
  • ► Shkurt 2-3, 5-6, 9-10, 12-13, 13-14, 16-17, 19-20, 23-24, 26-27
  • ► Mars 5-6, 6-7, 7-8
  •  
  • ►Hotel Podgorica 4* €55 (Podgorice)
  • ►Hotel Hilton 5* €69 (Podgorice)
  •  

PROGRAMI:

►Dita e pare:

-Nisja nga Tirana ne oren 06:00.

-Nisja nga Durresi ne oren 05:15. (Pagese extra €4.1 / personi )

-Nisja nga Elbasani ne oren 05:15. (Pagese extra €4.1 / personi )

►(Per realizimin e transfertave nga Durresi dhe Elbasani duhen minimalisht 9 persona pjesemarres)

Kalimi i kufirit nga dogana e Hanit te Hotit. Ndalese per kafe gjate rruges. Pas proceduarave kufitare, vazhdimi i udhetimit  per ne ujevaren e Niagares per konsumim kafe. Ndalesa e dyte do te jete te qendra tregetare Delta City per shopping ku do te keni mundesi te konsumoni dhe ushqim ne lokalet e ndryshme qe kjo qender ofron. Pas Delta City do te bejme akomodimin ne hotelet perkatese. Konsumimi i darkes. (me ane te sugjerimit te guies mund te frekuentoni jeten e nates ne qytetin e Podgorices)

►Dita e dyte:
Pas konsumimit te mengjesit, nisemi per ne Kolashin. Mberritja ne Kolashin rreth ores 10:00- 10:30 dhe qendrimi ne Kolashin perafersisht 3-4 ore.
Nisja per ne kthim pas drekes.

Mundesi per per te bere sporte dimerore si: Ski, Snowboard ose Motorr-Bore. Sugjerohet te konsumohet dreka ne restorantet e zones.

PISTA E SKIJIMIIT NE KOLASHIN konsiderohet si me e madhja ne Malin e Zi, duke zoteruar 14 km hapsire per skijim te ndara ne pista te ndryshme te skijimit sipas kategorive te veshtiresise.
Gjithashtu ndodhen edhe 6 teleferik per tu zhvendosur skiatoret nga njera pistë ne tjetren. Pas shfrytezimit te Kolashines me natyren e bardhe qe ajo ofron, nisemi per ne Shqiperi me ndalesa te shkurtra gjate rruges.

Fundi i sherbimit tone.

Sugjerohet te keni me vete:

-Veshje Dimerore kundra bores, Kambale ose cizme kundra bores, Doreza kundra bores, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres, fruta te thata, cokollata,

-Veshje Dimerore kundra bores,Kambale ose cizme kundra bores ,Doreza kundra bores ,Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

 

Travel Styles

Cultural
Nature & Adventure
Independent
Activities
Special Interest

Reviews

0/5
Not Rated
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
No Review
You must log in to write review

Blu Tour ico-vefified-1

Member Since Jul 2020

from €55

Extra prices:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
from
€55
0 Review