BREZOVICE – PREVALLE 2 DITE DUKE FILLUAR NGA €45

Not Rated from 0 reviews
0/5
0% of guests recommend

Tour Type

Winter Tour

Group Size

50 persons

Location

Kosovo

Overview

BREZOVICE, PREVALLE, PRIZREN

  • ► JANAR 15-16, 19-20, 22-23, 26-27, 29-30
  • ► Shkurt 2-3, 5-6, 9-10, 12-13, 13-14, 16-17, 19-20, 23-24, 26-27
  •  
  • ►HOTEL YJET E SHARRIT €45
  • ►ABI GREEN HOTEL €55
  • ►HOTEL SHARRI €75

PROGRAMI:

►Dita e parë:

– Nisja nga Tirana ne oren 06:00.

– Nisja nga Durresi ne oren 05:15. (Pagese extra €4.1 / personi )

– Nisja nga Elbasani ne oren 05:15. (Pagese extra €4.1 / personi )

►(Per realizimin e transfertave nga Durresi dhe Elbasani duhet minimalisht  9 persona pjesemarres)

Vazhdimi i udhetimit per ne Kosove nga dogana e Morines.
Ndalesa te shkurtera gjate rruges per kafe. Nisemi per ne qytetin e Prizrenit. Vizite ne qender te Prizrenit dhe ne shetitoren buze lumit. Nisja per ne qendren e skive te Prevalles. Qendrim ne Prevalle per skijim dhe per te shijuar natyren e bardhe perafersisht deri ne mesdite.
Akomodimi ne hotel. Qendrim i lire per relaks, aktivitet dhe animacione me asistencen e shoqeruesit te agjensise per ti dhene sa me shume harmoni udhetimit ne grup.
Darka ne Hotel.

►Dita e Dyte:
Mengjesi ne hotel. Mberritja ne Brezovice. Qendrim i lire per vizite & Ski ne Brezovice dhe konsumimin e drekes ne menyre individuale (nuk mungojne sugjerimet e guides nese deshironi). Nisja per kthim drejt Tiranes me pushime te shkurtra .
Kthimi per ne Tirane me ndalesa te shkurtra gjate rruges.

Mberritja ne Tirane, Durres dhe Elbasan ne mbremje.

Fundi i sherbimit tone!

 SHENIM

►AGJENCIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER VAJTJEN NE DESTINACIONIN KRYESOR ME TRANSPORTIN TONE NE RASTE TRAFIKU TE RENDUAR DHE MOSLEJIMI NGA POLICIA LOKALE.

Sugjerohet te keni me vete:

-Veshje Dimerore kundra bores, Kambale ose cizme kundra bores, Doreza kundra bores, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

 

Travel Styles

Cultural
Nature & Adventure
Independent
Activities
Special Interest

In offer

special offer

Reviews

0/5
Not Rated
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
No Review
You must log in to write review

Blu Tour ico-vefified-1

Member Since Jul 2020

from €45

Extra prices:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
from
€45
0 Review